Zkuste vibrátor pro lepší psychickou pohodu.

žena si to chce rozdat s vibrátorem

Stav mysli je ovlivněn vnímáním našeho okolí. Pokud si myslíme, že vůči okolí jsme na tom dobře, tak i naše mysl bude veselá a budeme se cítit dobře. Velký vliv na psychickou pohodu má náš sexuální život. Například muži, pokud žijí sami, jsou na tom mnohem hůře s pocity radosti, než muži zadaní, žijící s partnerkou. U žen je efekt podobný, i když ty za tím nevidí přímo pocity ze sexuálního uspokojení – štěstí. Existuje celá řada možností, jak stimulovat pocit sexuálního štěstí. Kromě nezávazného sexu (ale přiznejme si, že není tak jednoduché vždy někoho sehnat) můžeme navštívit eskort služby. Nicméně ještě lepším řešením je používání erotických pomůcek.

Nejoblíbenější erotické pomůcky jsou bezesporu vibrátory. Také jsou nejvíce vyhledávanými a prodávanými. Fajn je, že vibrátory mohou používat ženy, ale i muži. Při výběru dbejte na několik základních pravidel.

  • JAK BUDETE VIBRÁTOR POUŽÍVAT: položte si otázku, zda jej máte jen pro sebe, nebo jej chcete používat v páru. Jste li muž, tak si jej budete strkat do zadečku, tzn. měl by to být vhodný anální robertek. Jestli jste žena, ujasněte si, k čemu přesně jej potřebujete. Máte například problémy s orgasmem a hledáte nějaký vibrátor na orgasmus. Nebo si jen chcete užít dlouhé vibrování a zasunování do vagíny.
  • CENA: jste li začátečníci, není nutné ihned pořizovat drahý luxusní vibrátor za tisíce. Stačí vám obyčejný, gelový či levnější silikonový robertek do tisícovky. Na druhou, pokud nemáte hluboko do kapsy, tak třeba pánům se vyplatí koupit nějaký lepší vibrační kolík do zadečku, který stojí více. Potěšení dostanete také více.
  • MATERIÁL: dneska má převahu silikon. Je jemný a měkký. Zdravotně zcela nezávadný a bez aroma. Snažte se vybírat silikonové vibrátory, přestože jsou kapku dražší než gelové či plastové. Plastové mají výhodu velkých vibrací. Plast vibrace dobře přenáší a proto jsou plastové robertky velmi silné
  • FUNKCE: jsou asi nejdůležitějším faktorem při výběru. Není to jen o vibracích a jejich síle. Je to o celkovém designu, jak vibrace působí. Kromě nich, mívají robertky ještě pulsace (kombinace střídajících se vibrací), ty dražší umí samy přirážet. Některé mají vibrujicí tykadélko na dráždění klitorisu. A vrcholem jsou speciální otáčecí kroužky po obvodu vibrátoru, které simulují lízání jazykem.

O pomůckách si dopředu zjistěte kvalitní informace. Na internetu je jich plno. Vyhledejte si na vibrátory recenze a dobře pročtěte. Nakupujte v doporučených internetových obchodech.
Jestliže vám jde hlavně o silný vaginální orgasmus, pak doporučujeme pořídit vibrační masážní hlavici. Silikonová hlavice velmi silně vibruje a přiložením na klitoris můžete dosáhnout orgasmu v několika málo minutách. Vibrace patří mezi nejsilnější mezi nejsilnější mezi erotickými hračkami vůbec.
Pro muže pak doporučujeme tenký anální vibrátor se středně silnou vibrací ale cenou pod pětset korun. Pokud si chcete připlatit, kupte si anální vibrační kolík s lízací funkcí. Simulace lízání zadečku je skutečně velmi reálná. Mastrubovat s kolíkem v zadečku dodá mastrubaci zcela nový rozměr.
Do třetice zmíníme samopřirážecí vibrátor Stronic Drei. Ten nemusíte ani držet. Pouze zasunete do dírky a necháte pracovat. Navíc má ze stran výstupky na dráždění klitorisu a hráze.
Cena těchto lepších hraček je vyšší, ale lepší uspokojení z mastrubace k nezaplacení.